Lista Prośb
Poniżej znajduje się lista z prośbami użytkowników odnośnie filmów, bajek oraz seriali które aktualnie nie są dostępne na stronie. Prośby będą segregowane według głosów naszych użytkownik, im więcej głosów tym bardziej prawdobodobne że zostanie ona rozważona jako pierwsza. Aby usyzkać więcej informacji wystarczy kliknąć na obrazek, aby oddać głos wystarczy kliknąć kciuk z prawej strony.
Kosmiczna jazda. Hau hau mamy problem (2016)
Kosmiczna jazda dopiero przed wami! Małgorzata Kożuchowska i Agnieszka Dygant jako nierozłączne – Biała i Strzała, sprawią, że odlecicie ze śmiechu. Tym razem czeka je misja niemożliwa, odnalezienia znikających z Ziemi przeróżnych.
Status: W trakcie dodawania
Queen -  Freddie Mercury Tribute. . (2013)
Brak opisu.
Status: Oczekująca
Psy 3. W imię zasad (2019)
Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wkracza w nową Polskę, gdzie nic nie jest takie, jak zapamiętał. Wkrótce ponownie spotyka Nowego.
Status: W trakcie dodawania
Le Mans ’66 (2019)
<p>Le Mans &rsquo;66 (ang. Ford v Ferrari) &ndash; amerykański dramat sportowy z 2019 roku w reżyserii Jamesa Mangolda, z Christianem Bale&rsquo;em i Mattem Damonem w rolach gł&oacute;wnych, o wyścigach samochodowych i rywalizacji koncern&oacute;w Ford i Ferrari. Projektant samochod&oacute;w sportowych i kierowca wyścigowy decydują się na stworzenie samochodu, kt&oacute;ry pod marką Forda ma stanąć do zawod&oacute;w we Francji w wyścigu trwającym całą dobę &ndash; 24h Le Mans. Gł&oacute;wnym rywalem Amerykan&oacute;w ma być włoski koncern Ferrari.</p>
Status: Oczekująca
Świąteczny pocałunek (2011)
Wendy (Laura Breckenridge) jest młodą projektantką z Bostonu. Licząc na szybki sukces, kobieta porzuca pracę w lokalnym teatrze i zostaje asystentką Priscilli Hall (Elisabeth Röhm), jednej z najbardziej prestiżowych projektantek w mieście. Pewnego wieczoru dziewczyna zostaje uwięziona w windzie z nieznajomym Adamem (Brendan Fehr). Kiedy dochodzi do ich namiętnego pocałunku, a drzwi windy się otwierają, Wendy ucieka przed mężczyzną. Następnego dnia okazuje się, że tajemniczy nieznajomy to w rzeczywistości wieloletni partner jej szefowej. Mężczyzna nie poznaje Wendy, co staje się dla niej jeszcze bardziej niezręczne, gdy Priscilla prosi ją o udekorowanie domu na przyjęcie bożonarodzeniowe.
Status: Oczekująca
Chirurdzy / Grey's Anatomy (2005)
Serial ukazujący realia pracy chirurgów w jednym z szpitali w Seattle. Główną bohaterką jest Meredith Grey (Ellen Pompeo), córka wybitnej lekarki, stażystka, właśnie rozpoczynająca staż.Wraz z nią pracę rozpoczyna kilkoro zdolnych studentów, z których tylko niewielu przetrwa koszmar, którym jest praca bez wytchnienia i snu, walka pełna współzawodnictwa i podporządkowanie się despotycznym przełożonym. W przypadku Meredith (Ellen Pompeo) pojawia się kolejny problem gdy orientuje się ona, że jej kochanek Derek (Patrick Dempsey) jest równocześnie jej przełożonym. Prócz Meredith (Ellen Pompeo) poznajemy także Izzie Stevens (Katherine Heigl), George'a O'Malley'a (T.R. Knight), Christine Yang (Sandra Oh) i Alex'a Karev'a (Justin Chambers). Wszyscy oni muszą słuchać poleceń zgryźliwej wrednej dr Mirandy Bailey (Chandra Wilson), zwanej "Nazi". Meredith (Ellen Pompeo) ukrywa przed przyjaciółmi pra...
Status: Oczekująca
Psy 3: W imie zasad (2020)
Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wkracza w nową Polskę, gdzie nic nie jest takie, jak zapamiętał. Wkrótce ponownie spotyka Nowego
Status: W trakcie dodawania
Friends: Mononoke Shima no Naki (2011)
Na wyspie mieszkańcy nazwali ją wyspą „Monster Island”. Potwory żyjące na wyspie są przyjazne, ale żyją w strachu przed ludźmi. Dziecko o imieniu Kotake wędruje na wyspę i spotyka czerwonego ogra o imieniu Naki.
Status: Oczekująca
The Park Is Mine (1986)
Mitch (Tommy Lee Jones) jest weteranem wojny w Wietnamie, który nie potrafi się odnaleźć. Rozchwiany emocjonalnie mężczyzna czuje się wykorzystany przez władze i społeczeństwo. W akcie desperacji postanawia siłą przejąć kontrolę nad Central Parkiem. Chce w ten sposób zwrócić uwagę opinii publicznej na niesprawiedliwe traktowanie byłych żołnierzy.
Status: Oczekująca
Phantom Halo (2014)
Bracia Samuel i Beckett Emerson próbują zdobyć choć parę groszy na życie. Ich ojciec, Warren, wciąż się upija i jest uzależniony od hazardu. W całej tej beznadziejnej sytuacji, każdy z domowników szuka swojego ukojenia: od Szekspira, przez komiksy aż po zakazany romans...
Status: Oczekująca